Pożegnanie Ojczyzny

 

1. M.K. Ogiński: Polonez "Pożegnanie ojczyzny"               
2. Anonim: Bogurodzica                   
3. J. Wybicki: Mazurek Dąbrowskiego                     
4. S.Moniuszko: Walc nr 2               
5. H. Wieniawski: Kujawiak a-moll               
6. H. Wieniawski:Oberek op. 19 nr 1                        
7. T. Bądarzewska-Baranowska: Modlitwa Dziewicy                     
8. M. Radziwiłł: Divertimento D-dur              
9. I.F. Dobrzyński: Grande Valse op. 63                  
10. I.J. Paderewski: Marsz Cygański z opery Manru                      
11. I.J. Paderewski: Menuet G-dur op. 14 nr 1                       
12. G. Bacewicz: Kaprys                  
13. G. Bacewicz: Oberek
14. Z. Nosowski: Polonez elegijny                
15. K. Szymanowski: Taniec zbójnicki z baletu Harnasie              
16. K. Szymanowski:Etiuda b-moll op. 4 nr 3              
17. A. Tansman: Kujawiak                
18. A. Tansman:Oberek
19. J. Zarębski: Tarantella A-dur op. 25                   
20. F. Janiewicz: Divertimento concertante - Polonese                 
21. S. Moniuszko: Prząśniczka                    
22. K. Sikorski: Jakem ja szedł, kalina                     
23. Anonim: Hejnał krakowski                                       

CD 2:             

1. S. Moniuszko: Uwertura do opery Halka              
2. A. Świerzyński: Taniec kaszubski                       
3. K. Lipiński: II Koncert skrzypcowy D-dur op. 21, cz. II                
4. Z. Krauze: 4 Melodie ludowe                    
5. M. Karłowicz: Romance z Serenady op. 2                      
6. M. Karłowicz:Symfonia B-dur op. 2 nr 3, cz. III              
7. H. Melcer: Nocturne                      
8. J. Elsner: Uwertura do opery Leszek Biały                      
9. I.F. Dobrzyński: Mazurek op. 37 nr 1                   
10. S. Moniuszko: Mazur z opery Straszny Dwór               
11. R. Maciejewski: Krzesany                      
12. T. Baird: Colas Breugnon I, II                 
13. R. Stradomski: Ballada               
14. K. Penderecki: Agnus Dei                      
15. L. Dobrzański: Laura i Filon                   
16. W. Kilar: Muzyka z filmu Pan Tadeusz              
17. M.K. Ogiński: Polonez "Pożegnanie ojczyzny"